Antalya Bosch Kombi Bayi, Antalya Doğalgaz Firmaları, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

Kaliteli Hizmet Antalya Bosch Kombi

Kaliteli Hizmet Antalya Bosch Kombi Antalya doğalgaz sektöründe hizmet veren Miske Mühendislik, Bosch kombi ana bayisidir. Bosch marka kombilerin satışını, kurulumunu ve teknik servisini yerine getirir.  Antalya ve çevresine doğalgaz tesisatı döşenmesi, proje çizimi, onay ve takip işlemlerini yürütme hizmetlerini sunar.

Buderus, Viessmann, Vaillant, Demirdöküm ve Ariston marka kombilerin de bayiliğini yapıyor. Evine doğalgaz çektirecek ya da kombi alacak olanlar firmanın Antalya bosch kombi fiyatları listesini görmeden karar vermesinler.

Bosch Kombi Modelleri ve Fiyatları

Miske Mühendislik tarafından, Antalya bosch kombi fiyatları indirimli olarak satılıyor. Firmada bosch kombinin 5 modeli satılıyor. Condense ve class modelleri bulunuyor. Condense 2200i w 24 kw modeli en yeni model olarak göze çarpıyor.

Mini ve sessiz çalışmasıyla estetik görünümü var. Yoğuşmalı ve bacalıdır. Fiyatı 8750 liradır. Condense 2500w bacalı modelin fiyatı 9400 liradır. Condense 2000w yoğuşmalı hermetik modelin fiyatı 8200 liradır. Class 6000 bacalı modelin fiyatı 6550 liradır. Class 2000 bacalı modelin fiyatıysa 5650 liradır. Fiyatlara 5 metretül radyatör ve gaz tesisatı dahildir. İşçilik ayriyeten eklenecektir. İşçilik ve daha fazla bilgi için firmayla iletişime geçilebilir.

Bosch Kombi Özellikleri Nelerdir?

%94 verimliliğe sahiptir. Cihaz kullanılmadığı zamanlarda kendini 1/5 oranında kısarak tasarrufa gidiyor. Eşanşör temizliği kolay yapılır. 45 db. ses çıkışıyla çok sessiz olarak çalışır. Parçaların kolay sökülmesinden dolayı cihaz bakımı hızlı ve bütüncül olarak yapılabiliyor. Düşük elektrik tüketimi sayesinde kabarık faturalar gelmez.

Doğalgaz Tesisatı ve Kombi Kurulumu

Müşteriler bayiye gelerek ya da telefonla arayarak iletişime geçebilirler. Doğalgaz döşenecek evin ölçüleri alınır. Müşteriye Bosch kombi modelleri ve özellikleri anlatılır. Müşterinin beğendiği kombiyle birlikte ekstra kullanılacak radyatör, radyatör başlıkları ve işçilik hesaplanır. Müşteriye uygun ödeme planı hazırlanır.

Mühendisler tarafından doğalgaz projesi hazırlanır. Projenin onay sürecini firma takip ediyor. Bu süreçte eğer doğalgaz tesisatı döşeli değilse tesisat döşeniyor. Borular döşeliyse radyatörler ve kombi takılıyor. Bu arada müşteri doğalgaz aboneliğini alıp gazı açtırıyor. Proje onayından sonra, ilk çalıştırma prosedürü uygulanır. Gerekli sızdırmazlık ve güvenlik testleri yapılır. Müşteriye hazır halde teslim edilir.

antalya bosch kombi antalya bosch kombi bayii antalya bosch kombi fiyatları bosch kombi fiyatları bosch kombi fiyatları antalya bosch kombi bayi bosch kombi bayi antalya